ESSWAAP Markası ;

Hakcı Konf. ve Tekstil Ürünleri Tic.Ltd.Şti. Bünyesinde Hayata Geçmiştir.

Firma sahibi Haldun Hakcı konfeksiyon sektörüne dedesi Ali Hakcı’ dan babası Mehmet Hilmi Hakcı’ ya kalan dükkanda başlamıştır. Terzilikten bugünkü konumuna gelen şirket, günümüzde bayan dış giyim üretimi, toptan satışı ve perakende mağazalar zinciri olarak hizmet vermektedir.

  • VİZYON

Gelişmekte olan ülke ekonomisi ve hızına paralel hatta üzerinde bir büyüme hızı göstererek gelecekte, dünya da hazır giyim üreticileri ve perakende mağaza zincirleri olarak sektöre yön veren firmalar arasında markamızı da görmeyi sağlamak.

  • MİSYON

Her yıl perakende mağaza sayılarını artırarak sektörde kalite düzeyi yüksek ürünlerle ve müşteri memnuniyeti esas alınan bir bakış açısı ile pazar payının etkili bölümüne sahip olmak.

  • STRATEJİ

Tasarım ilkesini bir bayanın dolabında olması gereken ürünlerin bütününü ele alarak geliştiren ve her gün her sezon her sene herhangi bir kalıba bağlı kalmadan tamamen gereksinimleri ele alarak koleksiyonu oluşturmak esas görüşümüz. Gerektiğinde, istediği şekilde üretimine yön verebilen, çok hızlı şekilde günün değişenlerine uyarak mağazalarında günün öne çıkan ürünlerini bulundurabilen bir mağaza konsepti ile tüketicilerine ulaşmak temel ilkelerimizden. Aynı zamanda mağazalara yeterli ürün desteğini sağlayabilecek dinamik bir üretim tesisi ile sektörde farklılıklar yaratmak ve belirli kalıpların dışına çıkarak müşterilerini her anlamda istedikleri kıyafetlerle buluşturup onları aldıkları ürünleri uzun süreli ve keyifli kullanım imkânı verecek kaliteyi, satış sonrası destek hizmetlerini sağlayacak mağazalar zincirleriyle kullanıcılarına ulaşmak. ÜRETİM KAPASİTESİ Yıllık ortalama 100.000 adet bayan dış giyim üretimini sağlayabilecek yapıya sahip bir üretim tesisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, önümüzdeki yıllarda belli bir adette üretimi artırmak kısa süreli hedeflerimizin arasındadır.

  • SATIŞ

Hem toptan hem perakende satış prensipleri arasında yüksek kalite ve buna ters oranla satışta hantallığa ve verimsizliğe meyil vermeyecek fiyatlarla müşteriyi buluşturmak. Hem bayilerinde hem mağazalarında ESSWAAP kalitesinin ve cazip fiyatlarının yanı sıra müşterilerini kendi mekanları, hatta kendi evlerindeki kadar rahat etmelerini sağlayacak gereksinimleri sağlamak.

 0 (312) 473 00 74